O firmě Švec s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti stavebnictví  především v Jihočeském kraji, ale po dohodě realizujeme zakázky kdekoli na území ČR.

1

Kvalita a spolehlivost

Od samotného počátku byl kladen důraz na kvalitně a spolehlivě prováděné práce.

2

Individuální přístup

Samozřejmostí je individuální přístup k zákazníkům, před realizací, i v průběhu celé zakázky.

3

Klient na prvním místě

Děláme vše proto, aby stavby s námi byly příjemnou záležitostí a naši zákazníci měli pokaždé radost z výsledku.

Na trhu působíme už více než 20 let

Něco málo o nás

Stavební firma Švec  byla založena v roce 1994 se sídlem v Dobevi, na stavebním trhu působí již 20 let. Postupným vývojem se firma rozrostla a změnila se právní forma podnikání na společnost s ručením omezeným.  Z počátku jsme prováděli především drobnější stavební práce, jako úpravy a rekonstrukce bytových jader, bytů, kancelářských prostor a kompletní zateplovací systémy RD.

Postupem času jsme se dopracovali i k větším a náročnějším rekonstrukcím, novostavbám a kompletním zateplovacím systémům bytových a panelových domů.  V současné době se zabýváme veškerou činností související s pozemním stavitelstvím.  V současnosti firma vlastní veškeré potřebné vybavení pro realizaci staveb – jako jsou dopravní prostředky, stavební výtahy, lešení, strojní vybavení. 

Jsme partnerem programu Nová zelená úsporám

Díky našim zkušenostem a množství profesních partnerů, jsme Vám schopni pomoci minimalizovat náklady na instalaci úsporného větrání díky dotaci NZÚ.

Povinná publicita prostředků NPO